GWARANCJA ZWROTU W BAROMETRCP.PL

Zawsze staramy się dostarczać produkty oraz obsługę na najwyższym poziomie, jeśli jednak z jakiegoś powodu zamówienie w naszym sklepie nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać jego zwrotu w ciągu 14 dni, a my oddamy Ci jego pełną wartość.

W celu przyspieszenia procedury zwrotu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i odesłanie go wraz z zawartością przesyłki. Zanim jednak rozpoczniesz zwrot, prosimy o kontakt: na e-mail: sklep@barometrcp.pl lub telefoniczny +48 55 647 17 71 i o szczegółowe zapoznanie się z procedurą zwrotów, przytoczoną poniżej.

FORMULARZE

Załącznik nr 1 Wzór formularza odstąpienia od Umowy Sprzedaży

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

1. w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy,

2. w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy (w przypadku realizacji zamówienia w ratach) lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy,

3. w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części towaru,

4. w którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie pierwszej z rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (PPHU BAROMETR CENTRUM PAPIERNICZE, 82-200 Malbork, Al. Wojska Polskiego 498, e-mail: sklep@barometrcp.pl, nr tel. + 48 55 647 17 71) ) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład: pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej (www.barometrcp.pl). Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (np. pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy (14 dni).

SKUTKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. 

W przypadku, gdy zwracają Państwo tylko część towaru, opłata za koszty przesyłki nie podlega zwrotowi.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni kalendarzowych.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 

Nie przyjmujemy przesyłek „za pobraniem”.

Proszę pamiętać, że Zwracany Towar musi być w niezmienionym stanie. Ponosicie Państwo odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

W przypadku niespełnienia powyższego warunku, mamy prawo odmówić przyjęcia zwrotu jeśli Produkt ze względu na ślady użytkowania lub uszkodzenie nie zostanie przyjęty jako zwrot. Klient zostanie o tym powiadomiony e-mailem lub telefonicznie i w ciągu 7 dni zakupiony Towar zostanie do niego odesłany. 

Zobowiązujemy Państwa, aby do przesyłki ze zwracanym towarem dołączyć Formularz zwrotu oraz dowód zakupu (paragon).

Formularz zwrotu jest dostępny na stronie Sklepu w zakładce ZASADY SPRZEDAŻY.