galanteria szkolna

Artykuły szkolne

Nasza oferta została opracowana nie tylko z myślą o profesjonalnym wyposażeniu biur, ale również dołączyliśmy do niej artykuły szkolne. Skompletowanie wyprawki szkolnej dla dzieci, niezależnie czy są one w wieku przedszkolnym, czy też starsze, jest wymagające. Poza zeszytami i podręcznikami niezbędnych jest jeszcze wiele innych przedmiotów. Aby ułatwić zakupy związane z wyprawką szkolną, przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów, która obejmuje wszystko, co może przydać się dziecku podczas szkolnych zajęć oraz w czasie rozwijania umiejętności manualnych i artystycznych. Dysponujemy artykułami wielu producentów w atrakcyjnych dla dzieci motywach oraz kolorach.

 

Artykuły szkolne dla dzieci

W naszym asortymencie znalazły się artykuły szkolne dla uczniów w różnym wieku. Bardzo ważnym zakupem w przypadku wyprawki jest wybór plecaka. W ofercie znajdują się modele odpowiednio wyprofilowane oraz o różnorodnych rozmiarach, co pozwoli na ich dopasowanie do wieku i wzrostu dziecka. Dodatkowo dysponujemy torbami na ramię, piórnikami, workami na obuwie, pojemnikami śniadaniowymi oraz wygodnymi dla dzieci bidonami. Wszystkie te akcesoria mogą okazać się bardzo przydatne i ułatwić codzienne obowiązki.

 

Nasza oferta materiałów szkolnych obejmuje ponadto wszelkie artykuły papiernicze, które mogą przydać się w czasie lekcji. Są to przede wszystkim:

    • zeszyty,

    • teczki,

    • zeszyty papierów kolorowych,

    • bloki,

    • okładki na książki,

    • naklejki na zeszyty,

    • segregatory.

 

Co więcej, proponujemy akcesoria do nauki i zabawy takie jak liczydła, pianki kreatywne, globusy oraz edukacyjne podkładki na biurko i podpórki na książki. Ułatwią one odrabianie lekcji, a także uatrakcyjnią miejsce pracy dziecka. Zapewniamy wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Umożliwiamy jednocześnie zakup farb dla uczniów, opakowań prezentowych, czy dekoracji, które mogą okazać się bardzo przydatne w czasie trwania roku szkolnego.

 

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty przyborów szkolnych w sklepie stacjonarnym w Malborku lub za pośrednictwem strony Internetowej sklepu. Do zakupu namawiamy nie tylko rodziców i opiekunów dzieci i młodzieży, ale także ich wychowawców i nauczycieli. Nasz asortyment może ponadto zainteresować osoby pracujące z najmłodszymi w przedszkolach, świetlicach i innych placówkach. Szeroki wybór materiałów pomocniczych może zainteresować także placówki edukacyjne, które zachęcamy do stałej współpracy. Zapraszamy.

Aktywne filtry