Art. Reklamowe

Reklama to bardzo ważny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dzięki skutecznemu promowaniu usług bądź produktów można dotrzeć do bardzo szerokiej grupy klientów, tym samym zwiększając rozpoznawalność marki. Z tego powodu drobne gadżety reklamowe są doskonałym sposobem na promocję. Przy ich pomocy w nienachlany sposób można sprawić, że Klienci zapamiętają nazwę bądź logo Państwa firmy. W naszej ofercie proponujemy personalizowane gadżety reklamowe o niewielkich rozmiarach, które mogą być dodatkiem do każdego zakupu lub też stanowić promocję nowo otwierającego się przedsiębiorstwa. Realizujemy zamówienia zarówno na niewielkie ilości artykułów reklamowych, jak i te liczniejsze.

Gadżety reklamowe w naszej ofercie

Aby gadżet reklamowy był skuteczny, powinien zawierać oczywiście nazwę i logo firmy, którą chce się promować. Ponadto warto zadbać o to, aby gadżet był praktyczny. W takim wypadku będzie on wykorzystywany przez Państwa Klientów, a Ci zapamiętają przedsiębiorstwo. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się takie gadżety reklamowe jak breloki i długopisy. Są to niewielkie przedmioty, ale z powodzeniem można umieścić na nich niezbędne informacje. W tym celu wykorzystujemy grawer laserowy. Przy jego pomocy można nanieść na przedmiot dowolną treść i grafikę. Natomiast jeśli zależy Państwu na nieco bardziej spektakularnym gadżecie, to proponujemy okazałe puchary. Oczywiście tutaj również istnieje możliwość personalizacji.

Nasi specjaliści służą pomocą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji zamówienia. Pomogą odpowiednio rozmieścić treść reklamy na gadżetach oraz dobrać jej wielkość, aby była czytelna. Zamówienia można odbierać w naszym sklepie stacjonarnym w Malborku lub za pośrednictwem kuriera. Zapraszamy do kontaktu!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz