dekoracyjne, karnety, torby ozd. pudełka

Opakowania prezentowe

Oferujemy opakowania prezentowe w różnym formacie. W naszym asortymencie czekają na Ciebie wysokiej jakości pudełka i torby na upominki, wraz z akcesoriami, które możesz wykorzystać do ich przyozdobienia. Dostępne produkty posiadają różnego rodzaju nadruki, abyś z łatwością mógł je dostosować do konkretnej okazji. Bez trudu dobierzesz także odpowiedni rozmiar opakowania.

 

Obok toreb prezentowych oferujemy ponadto niebanalne dekoracje, które także bez problemu dostosujesz do okoliczności oraz swoich indywidualnych preferencji. Niektóre produkty możesz urozmaicić za sprawą dostępnych w naszym asortymencie artykułów dla plastyków , co dodatkowo zachwyci zaproszonych na przyjęcie gości.

 

Balony z helem

Piękną dekoracją będą także balony z helem. Możesz je zakupić nadmuchane w naszym punkcie w Malborku lub za pośrednictwem sklepu internetowego. W drugim przypadku pamiętaj jednak o dokupieniu butli z helem, ponieważ sam balon trafi do Ciebie, z oczywistych względów, bez wypełnienia. W naszej ofercie znajdziesz produkty w wielu kształtach i rozmiarach, więc bez problemu wybierzesz najodpowiedniejszy wariant. W przypadku pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu.

Aktywne filtry