O hurtowni artykułów plastycznych

Firma PPHU BAROMETR Centrum Papiernicze to hurtownia artykułów plastycznych, biurowych i szkolnych, oferująca również sprzęt niezbędny w funkcjonowaniu nowoczesnej firmy. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów zajmujemy się także sprzedażą chemii gospodarczej i profesjonalnej, środków czystości oraz artykułów BHP. Na rynku działamy od początku 1998 r., posiadamy więc doświadczenie w kompleksowym zaopatrzeniu biur, instytucji publicznych, banków, szkół i przedszkoli. Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym klientom.

Działania naszej hurtowni materiałów papierniczych cechuje rzetelność i solidność. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Potrafimy szybko i sprawnie obsłużyć wszystkich klientów. Proponujemy bogaty asortyment produktów (ponad 30 tysięcy pozycji asortymentowych, w tym opakowania prezentowe i dekoracje) oraz szeroki wachlarz usług. Wykonujemy podstawowe usługi poligraficzne (ksero kolorowe i czarno-białe, bindowanie, laminowanie, oprawę prac), wydruki laserowe, gadżety reklamowe, pieczątki i wiele innych.

Towary o sprawdzonej i uznanej jakości

Mając na uwadze wygodę, dobro i usprawnienie pracy naszych klientów oferujemy towary o sprawdzonej i uznanej jakości. Nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z producentami, po to, by zaproponować możliwie najkorzystniejszą ofertę: niskie, często fabryczne, ceny, dogodne terminy płatności. Ponadto firmy, z którymi nawiązaliśmy stosunki partnerskie, przygotowują dla naszych klientów wiele niespodzianek, promocji i prezentów w zamian za zakup ich markowych produktów. 

Jako hurtownia materiałów biurowych jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy sposób przyjmowania i realizowania zamówień do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz nieustanna chęć rozwoju sprawiają, że nasza oferta podąża za zmieniającymi się potrzebami osób, które dokonują zakupów za naszym pośrednictwem. Wpływa to także na nasz asortyment, który nieustannie zmienia się i poszerza.

Hurtownia opakowań do Twojej dyspozycji

Hurtownia opakowań pozostaje do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–17.00 oraz w soboty w godz. 9.00–13.00, oferując dogodne formy płatności, wysokie rabaty oraz bezpłatny transport. Znamy doskonale lokalne potrzeby przedsiębiorstw i instytucji z Malborka i okolic. To na nich opieramy nasz szeroki asortyment, z którego mogą skorzystać także nauczyciele, uczniowie i ich rodzice oraz wszyscy pasjonaci tworzenia własnoręcznie wykonanych dekoracji.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i mając na uwadze zmieniające się potrzeby osób, które korzystają z naszych usług, stworzyliśmy sklep internetowy www.barometrcp.pl, nowoczesne narzędzie, które pozwoli skrócić do minimum czas poświęcany na organizację biura przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad zakupami. Za jego pośrednictwem możesz zakupić wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze, biurowe, a także wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.