O nas

Firma PPHU BAROMETR Centrum Papiernicze, proponuje art. papiernicze, biurowe i szkolne oraz sprzęt niezbędny w funkcjonowaniu nowoczesnego biura.

Nasza firma istnieje od początku 1998 r., posiada doświadczenie w kompleksowym zaopatrzeniu biur, instytucji publicznych, banków, szkół i przedszkoli.

Swój dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym klientom.

Nasze działania cechuje rzetelność i solidność. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Potrafimy szybko i sprawnie obsłużyć wszystkich klientów. Proponujemy Państwu bogaty asortyment produktów (nasza oferta zawiera ponad 30 tysięcy pozycji) oraz szeroki wachlarz usług (ksero kolorowe i czarno-białe, bindowanie, laminowanie, oprawa prac, wydruki laserowe, usługi stemplarskie).

Mając na uwadze wygodę, dobro i usprawnienie Państwa pracy oferujemy towary o sprawdzonej i uznanej jakości.

Nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z producentami, po to, by zaproponować Państwu możliwie najkorzystniejszą ofertę współpracy (niskie – często fabryczne ceny, dogodne terminy płatności). Dodatkowo, za naszym pośrednictwem, firmy współpracujące z nami przygotowują dla Państwa wiele niespodzianek, promocji i prezentów w zamian za zakup ich markowych produktów.

Jesteśmy bardzo elastyczni, dostosowujemy sposób przyjmowania i realizowania zamówień do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty w godz. 9.00-14.00, oferując dogodne formy płatności, wysokie rabaty oraz bezpłatny transport.